خرید فریزر صنعتی

آیا در رابطه با خرید فریزر صنعتی اطلاعاتی دارید؟ می دانید این فریزرها شامل چه مدل هایی هستند و چه کاربردی دارند؟ فریزر صنعتی به عنوان یکی از سیستم های خنک کننده و یخ ساز بسیار کاربردی هستند که امروزه با بهره مندی از علم در مدلهای پیشرفته تری به تولید رسیده اند. ایران برودت به عنوان مجری انواع سردخانه و فریزرهای صنعتی در کشور است. جهت آشنایی بیشتر با انواع فریزرهای صنعتی می توانید ادامه متن را با دقت بخوانید.

خرید فریزر صنعتی

فریزرهای صنعتی به عنوان کاربردی ترین دستگاه هایی هستند که در صنایع مختلف از آن ها استفاده می شود. این دستگاه جهت نگهداری مواد غذایی، پروتئینی و دارویی بسیار حائز اهمیت است. هم اکنون مراکز بسیار زیادی در زمینه تولید و همچنین توزیع انواع فریزرهای صنعتی فعالیت دارند. مشتریان به هنگام خرید فریزر صنعتی به دلیل نجومی بودن قیمت آن ها، پارامترهای بسیاری را در نظر می گیرند.

یکی از مهمترین اهداف مشتریان از خرید فریزر صنعتی نگهداری مواد غذایی، دارویی و یا پروتئین در طولانی مدت است. برای حفظ کیفیت و نگهداری مواد غذایی نیز بایستی یک نوع فریزر را با کیفیت بالایی انتخاب نمود. هم اکنون برندهای بسیار مختلفی از انواع فریزرهای صنعتی در بازار وجود دارد. کیفیت و تکنولوژی ساختاری هر یک از برندها با یکدیگر متفاوت است.

گر به دنبال یک مرکز فروش قابل اعتمادی هستید که به عنوان تولید کننده و توزیع کننده انواع یخچال های صنعتی به صورت آنلاین فعالیت کند، می‌توان به مرکز فروش ایران برودت اشاره نمود. این شرکت به عنوان مجری با سابقه انواع یخچال های صنعتی در کشور به شمار می ‌رود. ایران برودت سالهاست که در این زمینه فعالیت دارد.

کیفیت و قیمت فریزر صنعتی در این مجموعه به صورت رقابتی عرضه می گردد. همین کیفیت و قیمت رقابتی باعث شده تا توجه مشتریان جلب شود. همچنین دسترسی به محصولات این مجموعه به ساده ترین روش یعنی روش خرید آنلاین امکان پذیر است. ایران برودت به عنوان بزرگترین و قدرتمندترین توزیع کننده انواع فریزرهای صنعتی هم اکنون میزبان شما مشتری عزیز می باشد.

 قیمت فریزر صنعتی

برای خرید فریزر صنعتی اولویت اول مشتریان انتخاب یک مرکز فروش قابل اعتماد است. با وجود واسطه گران و دلالان سودجو کمتر کسی بدون شناخت اقدام به خرید می کند. ایران برودت به عنوان بزرگترین مجری انواع یخچال های صنعتی پیشرو تولید کننده و توزیع کنندگان این دستگاه در کشور است.

این مجموعه با سالها تجربه و سابقه توانسته توجه مشتریان را جلب کند. قیمت فریزر صنعتی در این مجموعه بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر مراکز فروش خواهد بود. دلیل اقتصادی بودن قیمت این مجموعه به این سبب است که ایران برودت باور دارد ارائه قیمت کمتر باعث جلب رضایت مشتری و در نتیجه فروش بیشتر می شود. زمانی که سطح فروش افزایش یابد هر چند سود کمتری از هر خرید نصیب این مجموعه خواهد شد؛ اما با بالا رفتن سطح فروش سود دهی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید اینترنتی از ایران برودت بهترین روشی است که هم به نفع این مجموعه و هم به نفع مشتریان آن خواهد بود. با خرید آنلاین از ایران برودت به بهترین قیمت فریزر صنعتی این مجموعه دسترسی پیدا کنید.

خرید فریزر صنعتی

خرید فریزر صنعتی

انواع فریزر صنعتی و ناگفته های در رابطه با آن

پیشرفت علم مهمترین عاملی است که باعث ظهور انواع و اقسام دستگاه ها و ماشین آلات مختلف صنعتی میشود. یکی از کاربردی ترین دستگاه های صنعتی فریزرهای صنعتی هستند. این دستگاه به عنوان پرکاربردترین وسیله یخساز و سرمایشی به شمار می رود که دمای آن قابل تنظیم خواهد بود. این دسته از فریزر ها را برای صنعت غذاسازی، صنت داروسازی، صنعت دامپروری، صنعت دامداری و غیره می توان مورد استفاده قرار داد. فریزرهای صنعتی در دمای منفی صفر کار می‌کنند و برای هر نوع مصارفی این دما قابل تنظیم است.

فریزرهای صنعتی خود در مدل های مختلفی هستند. این دستگاه از قسمت های بسیار مختلفی تشکیل می‌شود که کمپرسور، ترموستات، کندانسور و اپراتور مهمترین قسمت های آن به شمار می روند. فریزر صنعتی خود از نظر مشخصات مختلفی تقسیم بندی شده است که از نظر طراحی ظاهری شامل موارد زیر می شود:

خرید فریزر صنعتی ایستاده

فریزر صنعتی ایستاده یکی از مدل های کاربردی این دستگاه است که به صورت افقی طراحی می شود. این دستگاه معمولاً فضای کمتری را به دلیل نوع طراحی خاصی که دارد، اشغال خواهد کرد. معمولاً بدنه فریزرهای صنعتی از جنس استیل است و درب بسیاری از این فریزرها میتواند شیشه ای باشد. فریزرهای صنعتی از لحاظ ابعاد به انواع مختلفی تقسیم می شوند. شما می توانید متناسب با نوع کاربرد خود این دستگاه را در ظرفیت‌های مختلفی انتخاب نمایید. بر اساس میزان ظرفیت فریزرهای ایستاده تعداد درب آنها نیز تغییر خواهد کرد.

این مدل فریزرها با رنج دمای صفر تا منفی ۲۰ درجه سانتیگراد کار می کند. باز و بسته شدن درب فریزرهای ایستاده به صورت مگنتی است. این دسته از فریزرها به گونه ای طراحی شده اند که میتوان ارتفاع طبقات مختلف آنها را به راحتی تنظیم نمود. این مدل فریزرها و همچنین مدل های پیشرفته دیگر قابلیت تنظیم دما در آنها وجود دارد.

خرید فریزر صنعتی

خرید فریزر صنعتی ایستاده

فریزر صندوقی

مدلهای صندوقی یکی دیگر از انواع فریزر های صنعتی محسوب می‌شوند. فریزر صنعتی صندوقی به صورت صندوق طراحی شده و مجهز به قفسه و کشوی های مختلفی است. این دسته از فریزرها دارای طراحی خاصی هستند و معمولاً درب آنها روبه بالا باز می شود. فریزرهای صندوقی را بیشتر برای نگهداری گوشت، سبزیجات، میوه جات و همچنین دارو مورد استفاده قرار داد. درب فریزرهای صندوقی معمولاً از جنس شیشه نشکن و مقاوم است اما جنس بدنه خارجی آن معمولاً از ورق گالوانیزه خواهد بود.

فریزرهای صندوقی خود در ظرفیت های مختلفی طراحی شده اند و قدرت موتور کمپرسور آنها در ظرفیت های مختلف با یکدیگر متفاوت است. قیمت فریزرهای صندوقی در مدل های مختلف متفاوت خواهد بود. چگونگی طراحی ظرفیت مدل دستگاه و همچنین جنس قسمتهای مختلف آن همگی پارامترهایی هستند که روی تعیین قیمت دستگاه تاثیر دارند. این مدل فریزرها خود به صورت دو درب، چهار درب، درب کتابی، در متوسط، شش درب و غیره طراحی شده اند.

خرید فریزر صنعتی صندوقی

خرید فریزر صنعتی صندوقی

فریزر صنعتی میز کاری

مدل های میز کاری نمونه دیگری از انواع فریزر صنعتی به شمار می‌رود. این مدل فریزرها را بیشتر در آشپزخانه های صنعتی استفاده می کنند. فریزرهای میز کاری به گونه ای طراحی شده اند که فضای بسیار کمی را اشغال خواهند کرد.

چنانچه در آشپزخانه های صنعتی با کمبود فضا مواجه هستید، می توانید از فریزرهای میز کاری در ابعاد مختلف استفاده کنید. این فریزرها کاربرد چند منظوره دارند و طراحی آنها به گونه‌ای است تا شما بتوانید به عنوان یک میز کار استیل در رستوران ها نیز از آن استفاده نمایید.

این فریزرها مجهز به سینی های مخصوصی هستند تا در صورت آب شدن یخ و برفک مانع از پخش آب شوند. این دسته از فریزرها با طول های مختلف ۱۲۰، طول ۱۵۰، طول ۳۹۰ و غیره طراحی شده اند و معمولاً هم چرخ دار هستند.