آیا قصد سفارش کمپرسور صنعتی دارید؟ در رابطه با انواع کمپرسور صنعتی، عملکرد، مشخصات و برند آن ها اطلاعاتی دارید؟ کمپرسورهای صنعتی در مدل های بسیار باکیفیت تر و قدرت بیشتری طراحی شده اند. این دستگاه اهمیت بسیار زیادی در صنایع دارد به همین منظور قبل از سفارش کمپرسور صنعتی بهتر است اطلاعات کاملی در رابطه با آن ها کسب کنید. با ما همراه باشید تا شما را با بزرگترین توزیع کننده کمپرسور صنعتی در کشور آشنا کنیم. و همچنین در مورد راهنمای سفارش کمپرسور صنعتی و تعمیر کمپرسور شما را راهنمای می کنیم.

سفارش کمپرسور صنعتی

سفارش کمپرسور صنعتی

سفارش کمپرسور صنعتی

کمپرسورهای صنعتی قطعات و دستگاه های مهمی هستند که نقش مهمی را برعهده دارند. این دستگاه متناسب با نوع کاربرد در انواع مدل های مختلفی طراحی شده است. از این دستگاه در صنعت هوای فشرده بیشترین استفاده را می شود. این دستگاه توسط موتور دیزل یا بنزینی کار می کند و می تواند نیرو را به انرژی ذخیره شده یا همان فلش هوای فشرده تبدیل نماید.

عملکرد کمپرسورها باعث تقسیم بندی آن ها می شود. به طور کلی آن ها را می‌ توان به کمپرسورهای دینامیکی و جابجایی مثبت تقسیم کرد که هر یک از این مدل های مختلف خود تقسیم بندی هایی دارند. شما مشتریان عزیز برای سفارش کمپرسور صنعتی ابتدا بایستی با تمامی انواع مدل های مختلف آن و نوع کاربرد هر یک آشنایی پیدا کنید. این دستگاه امروزه در مدل های بسیار پیشرفته و خاص تری روانه بازار می شود و در مقایسه با کمپرسورهای معمولی دارای مخزن بزرگتری هستند که توانایی تولید هوای فشرده با حجم بالاتری را دارند.

کمپرسورهای صنعتی می توانند عملیات وای فشرده را از ۸ تا ۲۰  انجام دهند. تقسیم بندی کمپرسورهای صنعتی بر اساس مشخصات مختلف آن ها صورت می ‌گیرد. این متراکم کننده سیالات از ماشین آلات صنعتی بسیار کاربردی هستند که توسط یک نوع نیروی با کمک موتور الکتریکی کار می کند. این دستگاه می تواند هوای محیط را داخل مخزن ذخیره کرده و فشار هوا را افزایش دهد.

حال اینکه با رسیدن به بالاترین حد فشار داخل مخزن کمپرسور به صورت اتوماتیک خاموش میشود و انرژی پتانسیل حاصل این فشار و عملکرد کمپرسور را می توان در مصارف بسیار مختلفی مورد استفاده قرار داد. زمانی که فشار داخل مخزن این دستگاه به پایین ترین رنج برسد موتور روشن شده و مجدداً فرآیند خود را طی می کند.

انواع کمپرسور صنعتی

کمپرسورهای پیستون یکی از انواع کمپرسور های صنعتی پرکاربرد هستند که آن ها را با نام کمپرسور برگشت پذیر نیز می شناسند. از این دسته کمپرسورها برای فشرده سازی هوای داخل یک سیلندر می توان استفاده نمود. این دسته از کمپرسورها بیشتر برای تامین هوای فشرده شده تحت عنوان منبع انرژی مورد استفاده قرار می گیرند.

کمپرسورهای پیستونی برای انتقال گاز طبیعی بیشترین کاربرد را داشته و بر اساس فشار مورد نیاز و سرعت جریان بایستی آن ها را انتخاب نمود. این کمپرسورها به دو صورت روغن کاری و بدون روغن کاری شده طراحی شده اند و شما باید برای کاربردهای خاص آن ها را بر اساس نوع کیفیت و قدرت عملکرد انتخاب کنید.

سفارش کمپرسور صنعتی

سفارش کمپرسور صنعتی

مدل کشوی کمپرسور

مدل های کشوی نمونه های دیگری از انواع کمپرسورهایی هستند که به صورت سری و در روتور نصب می گردد. این کمپرسورها توانایی تهیه هوای فشرده بدون ضرب آن را دارند. دز طراحی داخلی این کمپرسورها از بوشینگ به جای یاتاقان استفاده کرده‌اند که با سرعت متوسط می توانند کار کنند. همچنین با این عملکرد از آلودگی محیط در امان خواهند ماند. این کمپرسورها بی سر و صدا هستند و در صنعت نفت و گاز و سایر صنایع فرآوری بیشترین استفاده را دارند.

کمپرسور فرفره ای

کمپرسورهای فرفره ای مدل دیگری هستند که طراحی آن ها خاص بوده و به دلیل همین طراحی نامگذاری شده اند. این مدل کمپرسورها دارای مارپیچ های ثابت در مدار خود هستند که باعث کاهش حجم فضای بین آن ها خواهد شد. چرا که مارپیچ مدار باعث ردیابی مسیر می شود. اینگونه کمپرسورها هیچ نیازی به روغن کاری ندارند و ظرفیت آن ها نیز محدود می باشد. از این نوع کمپرسورها بیشتر برای تهویه مطبوع خانگی می توان استفاده نمود و طراحی آن ها در مقایسه با دیگر انواع کمپرسورهای صنعتی ساده تر است. ورود گاز به داخل این کمپرسور ها در لبه بیرونی فرفره انجام می شود و تخلیه گاز فشرده در قسمت مرکز خواهد بود.

راهنمای خرید کمپرسور صنعتی

همانگونه که اشاره شد کمپرسورها بهترین دستگاه هایی هستند که عملکرد بسیار خاصی در صنایع مختلف دارند. این دستگاه در مدل های دینامیکی و جابجایی مثبت طراحی می شود. در مدل های دینامیکی انتقال انرژی به سیال به صورت دائمی می باشد. اما مدل های جابجایی مثبت آن به صورت متناوب کار می کند و قدرت کمپرسور یا تراکم در مدل های جابجایی مثبت در مقایسه با مدل های دینامیکی کمی بیشتر است.

نیرو و یا انرژی مورد نیاز برای حرکت این دستگاه توسط موتور الکتریکی یا دیزلی تامین می شود. قبل از سفارش و خرید کمپرسور صنعتی بهتر است ابتدا نکات بسیار زیادی را مورد توجه قرار دهید. تمامی این پارامترها، راهنمایی هستند که به شما کمک می‌ کند بهترین کمپرسور صنعتی مورد نیاز نوع کاربرد خود را انتخاب نمایید.

  • این کمپرسورها متناسب با نوع برق مصرفی در مدل های تک فاز و سه فاز طراحی شده‌اند؛ قطعاً که قدرت عملکرد هر یک از مدل های مختلف آن با یکدیگر متفاوت است.
  • کمپرسور ها بر اساس حجم مقصد در مدل های مختلفی طراحی شده اند. شما باید بر اساس نوع نیاز خود ای کمپرسور را با حجم مخزن مشخصی خریداری کنید.
  • این دستگاه بر اساس مدت زمان استفاده نیز دارای تنوع است و شما باید بر اساس نوع نیاز خود کمپرسور را با مدت زمان کارکرد خاصی انتخاب نمایید. معمولاً کمپرسورها می توانند به صورت دائم یا موقت مورد استفاده قرار بگیرند.
  • میزان فشار باد در مدل های مختلف آن می تواند کم، زیاد یا متوسط باشد؛ پس به هنگام خرید بهترین کمپرسور به میزان فشار باد آن نیز توجه داشته باشید.
  • این دستگاه مرحله فشرده سازی را به صورت تک مرحله ای، دو مرحله یا چند مرحله ای می تواند انجام دهد؛ پس به تعداد مراحل فشرده سازی نیز توجه کنید. قطعاً که تمامی این پارامترها روی قیمت سفارش کمپرسور صنعتی تاثیر می گذارند.
سفارش کمپرسور صنعتی

سفارش کمپرسور صنعتی

نتیجه

کمپرسورهای صنعتی بهترین دستگاه ها یا تجهیزاتی هستند که نقش مهمی را در بسیاری از سیستم‌ های صنعتی ایفا می کنند. این دستگاه مناسب استفاده برای صنایع مختلف در طرح و مدل های متفاوتی طراحی می شود. بهتر است قبل از سفارش کمپرسور صنعتی ابتدا در رابطه با نکات خرید آن و انواع مدل های مختلف و نوع کاربرد هر یک اطلاعاتی را کسب کنید.

ایران برودت به عنوان یک سایت فروش آنلاین اطلاعات لازم را در رابطه با این دستگاه در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. همچنین خرید از بزرگترین مجری یخچال های صنعتی قطعاً مقرون به صرفه تر است و شما به کیفیت اصل یخچال های صنعتی دسترسی پیدا می کنید.