خرید انواع یخچال های صنعتی

مرکز خرید یخچال صنعتی

یخچال صنعتی بی ‌نظیرترین یخچالی است که متناسب برای مکان های صنعتی و همچنین آشپزخانه های صنعتی همانند رستوران، هتل، کافی شاپ و یا حتی فست فود ها طراحی شده است. این مدل یخچال ها باعث حفظ شادابی و تازگی مواد غذایی در طولانی مدت می شوند. و این به سبب مزیت‌ ها و قدرت بالای یخچال ها خواهد بود. که با بهره مندی از علم نوین روز به تولید رسیده اند. برای خرید یخچال های صنعتی مراکز فروش بسیار مختلفی است که ما می ‌توانیم در هر یک از این مراکز خرید یخچال تهیه نماییم.

اما با وجود واسطه گران و همچنین دلالان سودجو که تنها به فکر منافع خود هستند نمی توان به هر مرکز فروش اعتماد نمود. و به همین جهت بایستی به دنبال یکی از مطرح ترین مراکز فروش انواع یخچال صنعتی در کشور باشیم. شرکت ازان برودت یکی از مراکز فروش معتبری است که سال ‌هاست در این زمینه و همچنین یخچال فروشگاهی فعالیت دارد.

این شرکت قدرتمند انواع یخچال های صنعتی را با قیمت باور نکردنی به فروش می‌ رساند. قیمت یخچال صنعتی در این مجموعه به صورت رقابتی و با کمترین قیمت ممکن عرضه می گردد. چنانچه قصد خرید یخچال فروشگاهی دارید، می توانید از طریق پل های ارتباطی این مجموعه اقدام نمایید.

قیمت یخچال صنعتی

یخچال های صنعتی جزو انواع یخچال های هستند که در مدل های مختلف طراحی می شوند. حال اینکه هر یک از مدل های یخچال های صنعتی دارای ساختار، ویژگی ها، مشخصات و حتی قابلیت های مختلف هستند. تمامی این پارامتر ها روی قیمت یخچال صنعتی تاثیر گذار خواهند بود. اما به طور کلی اگر می خواهید بهترین یخچال صنعتی را با قیمت مناسب خریداری کنید، جهت خرید یخچال صنعتی باکیفیت می ‌توانید به فروشگاه ایران برودت مراجعه نمایید. چرا که قیمت های یخچال های صنعتی در این شرکت به زیر قیمت بازار عرضه می گردد. و دسترسی به آن نیز به ساده ترین شکل ممکن یعنی به صورت اینترنتی می باشد. این شرکت به سبب دسترسی راحت تمام مشتریان در سرتاسر کشور هم اینک در بستر فضای مجازی به عنوان یک فروشگاه اینترنتی فعالیت می کند.

انواع یخچال صنعتی

همانگونه که اشاره شد، یخچال صنعتی یکی از بهترین و پرمصرف ترین یخچال ها در مراکز صنعتی است. این دستگاه نیز با توجه به نوع کارآیی خود دارای مشخصاتی است. اما یخچال های صنعتی را برای افزایش سطح کاربرد آن ها، در انواع مدل های مختلفی تولید می کنند. دو نمونه از متداول ترین انواع یخچال های صنعتی عبارتند از:

یخچال صنعتی کابینتی

در میان انواع یخچال های صنعتی، مدل کابینتی یکی از رایج ‌ترین انواع یخچال ‌های صنعتی به شمار می رود. این یخچال ها که با نام یخچال صندوقی نیز شناخته می ‌شوند، مجهز به قفسه و کشوهای مجهزی جهت قرار گرفتن محصولات موردنظر می ‌باشند. معمولاً حجم بسیار زیادی از محصولات و مواد غذایی را در خود جای می ‌دهند و کسانی که از این مدل یخچال ‌ها استفاده کنند، قطعاً با کمبود فضا مواجه نخواهند بود. این کشو های موجود امکان قرار گرفتن مواد غذایی بیشتری را فراهم می‌ کند. و به همین منظور با استقبال بسیار بالایی نسبت به مدل‌های ایستاده مواجه هستند.

یخچال های صنعتی کابینتی از نظر جنس درب به دو دسته درب استیل و درب شیشه ‌ای تقسیم می ‌شوند. شما می ‌توانید این نوع یخچال‌ ها را متناسب با فضای موردنظر در ابعاد مختلف خریداری نمایید. چرا که تولیدکنندگان برای مصارف مختلف این یخچال را در ابعاد متنوع به تولید می ‌رسانند.

یخچال صنعتی ایستاده بهترین یخچال پرکاربرد

یخچال ایستاده پر فروش ترین مدل یخچال های صنعتی هستند که به صورت عمودی طراحی می شوند. این یخچال ها را در انواع سایز و یا ابعاد مختلفی تولید می کنند، حتی جهت مصارف مختلف آن ها را به صورت تک درب، دو درب و حتی سه درب طراحی خواهند کرد. زمانی که شما برای خرید یخچال صنعتی اقدام می کنید، بایستی تمام این مشخصات را در نظر بگیرید. و متناسب با نوع نیاز خود یک یخچال مناسب خریداری نمایید.

این دستگاه را با در نظر گرفتن نوع جنس درب و حتی بدنه نیز می توان به یخچال های درب شیشه ای، ایستاده شیشه تلویزیونی و … نیز تقسیم بندی خواهند کرد. این یخچال ها رو با در نظر گرفتن جنس درب آن ‌ها نیز می ‌توان به دو دسته یخچال‌هایی که درب آن‌ ها از جنس فولاد ضد زنگ است. و یخچال‌ هایی با درب شیشه‌ ای تقسیم ‌بندی نمود.

معمولاً یخچال ‌هایی که درب آن‌ ها از فولاد ضد زنگ است از مقاومت بسیار بالاتر و طول عمر بیشتری نسبت به دیگر انواع یخچال ‌های صنعتی برخوردارند. این یخچال ها که تحت عنوان یخچال‌ های ویترینی ایستاده درب فلزی شناخته می ‌شوند، با استقبال بسیار زیادی مواجه هستند. یخچال های صنعتی ایستاده، به سبب کیفیت بالایی که دارند، حتی در حفظ مواد غذایی نیز دارای عملکرد بسیار مناسبی می باشند. و قیمت یخچال صنعتی ایستاده مناسب است.

قسمت های مهم یخچال صنعتی

یخچال صنعتی یکی از رایج ترین انواع یخچال در مراکز صنعتی است. که در انواع مدل های بسیار زیادی هم اکنون در بازار به فروش می رسد. این یخچال دارای سیکل کاری خاصی است. که می تواند با یخچال های معمولی تفاوت داشته باشد. دلیل تفاوت این یخچال با دیگر مدل ها، به سبب اجزا و یا قسمت های مختلف یخچال های صنعتی است که هر یک به منظور یک نوع عملکرد خاصی در دستگاه تعبیه شده اند. این قطعات هر کدام از یک جنس با ساختار خاصی طراحی شده اند. تا یک نوع عملکرد خاصی را داشته و در کنار یکدیگر یخچال صنعتی را تشکیل دهند. برخی از این قسمت ها عبارتند از:

مایع مبرد

مایع یک نوع مایع خاصی است که به منظور جذب گرمای داخل یخچال و همچنین دفع آن مورد استفاده قرار می گیرد. این مایع چنان قابلیتی دارد که می تواند گرمای داخلی یخچال را به راحتی دفع کرده و آن را به قسمت خارجی یا محیط خارجی انتقال دهد.

کمپرسور

یکی دیگر از اجزای بسیار مهم یخچال های صنعتی کمپرسور ها هستند. که از آن ها به منظور کنترل جریان مبرد استفاده می کنند. این قطعه با عملکرد خاصی که دارد می ‌تواند مبرد بخار شده را دریافت و آن را متراکم نماید. در نتیجه با افزایش فشار آن بخار گرم و متراکم را به کندانسور هدایت می کند.

کندانسور

یکی دیگر از قسمت های بسیار مهم یخچال های صنعتی شامل کندانسورها هستند. که در قسمت خارجی یخچال ها تعبیر می گردند که وظیفه این قطعه تبدیل بخار گرم به مایع است. در واقع زمانی که بخار هوای گرم در داخل کندانسور با هوای سرد مواجه شود به مایع تبدیل خواهد شد.

اپراتور

اپراتورها مهمترین قسمت هایی هستند که در داخل یخچال های صنعتی قرار گرفته اند. وظیفه این دسته از قطعات سرد کردن مبرد و همچنین جذب کردن حرارت مبردها خواهد بود. هنگام خرید یخچال صنعتی به تمام این مشخصات توجه نمایید که همگی روی قیمت یخچال صنعتی تاثیر دارند.