با انواع یخچال فروشگاهی در تهران آشنایی دارید؟ با مشخصات و مزیت ‌های انواع یخچال صنعتی چطور؟ یخچال های تجاری به عنوان وسایل بسیار پرکاربرد هستند که در مراکز فروشگاهی از آن ها استفاده می کنند. یخچال ها هر یک با مزایا و مشخصات خاصی توزیع می‌ شوند. و هم اکنون مراکز بسیار زیادی در زمینه توزیع انواع یخچال صنعتی فعالیت دارند. در ادامه شما را با انواع یخچال فروشگاهی در تهران بیشتر آشنا خواهیم کرد.

یخچال فروشگاهی در تهران

یخچال فروشگاهی در تهران

انواع یخچال فروشگاهی در تهران

یخچال فروشگاهی یکی از انواع محصولات بسیار پر کاربرد در فروشگاه ها است که در انواع مدل های بسیار مختلفی طراحی می شود. با توجه به افزایش نیاز جمعیت فروشگاه های زنجیره‌ ای و حتی هایپرمارکت ها نیز در گوشه و کنار شهر مشغول فعالیت و تامین نیاز بازار هستند. این فروشگاه های زنجیره ای تامین مواد غذایی قطعاً برای حفظ و نگهداری بسیاری از مواد انواع یخچال های فروشگاهی یا صنعتی استفاده می کند.

بی شک می توان گفت که یخچال های صنعتی یکی از اصلی ترین دستگاه های مورد استفاده در چنین مراکزی به شمار می روند. به نوعی یخچال ها به عنوان قلب فروشگاه های مواد غذایی شناخته می شوند که تحت تاثیر تغییر شرایط آب و هوایی می توانند با یک دمای ثابت طول عمر مواد غذایی فاسد شدنی را افزایش دهند.

تنوع یخچال های فروشگاهی بسیار زیاد است و مراکز بسیاری جهت تامین نیاز فروشگاه ها در زمینه توزیع انواع یخچال صنعتی فعالیت می کنند. یخچال فروشگاهی در تهران هم اکنون با تنوع بسیار بالایی توزیع می شود که شما می توانید بر اساس نوع نیازها برخی از انواع یخچال های فروشگاهی را در ابعاد، مدل و طرح های مختلف خریداری نمایید.

اهمیت خرید یخچال مناسب در طول عمر آن اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید با توجه به میزان بودجه خود، میزان فضای موجود جهت قرار دادن یخچال، میزان ظرفیت و نوع مواد غذایی خود اقدام به خرید یکی از بهترین مدل های یخچال صنعتی کنید.

جدا از خرید یخچال مناسب و با کیفیت باید نگهداری از یخچال های فروشگاهی نیز پارامترهای بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید. نگهداری صحیح یخچال های صنعتی در شرایط آب و هوایی مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. برخی از این مدل ها عبارتند از:

یخچال ایستاده روباز

یخچال ایستاده روباز یکی از انواع یخچال های فروشگاهی است که دارای طراحی بسیار زیبا می باشد. این مدل یخچال ها معمولاً از ابعاد ۹۰ تا ۲۵۰ برای استفاده در مراکز فروش مختلف طراحی می شوند. این یخچال فضای کمی را اشغال می ‌کند و مناسب استفاده برای انواع گوشت، میوه، سبزی و غیره می باشد.

یخچال های ایستاده روباز مجهز به لامپ های ال ای دی هستند که با کمک این لامپ ها روشنایی ایده آلی را به وجود می آورند. معمولاً درب یخچال های ایستاده شیشه ای بوده که از جنس شیشه دوجداره عایق حرارت است. این مدل یخچال ها با تکنولوژی روز دنیا طراحی می شوند و بدون برفک هستند. همچنین سیستم کنترل هوشمند دما و قابلیت تغییر رنگ ال ای دی های آن یکی از فناوری های بسیار مدرن و به روز این یخچال ها به شمار می روند.

یخچال فروشگاهی ویترینی

یخچال فروشگاهی ویترینی نیز یکی از انواع یخچال فروشگاهی در تهران است که این مدل نیز دارای طراحی بسیار جذابی می باشد. این یخچال ها را در اکثر مراکز فروش استفاده می کنند و این مدل یخچال ها معمولاً نقش ویترین را دارند. این یخچال برودت هوای آنچنانی نخواهد داشت در واقع یخچال های ویترینی به سبب نمایش بسیاری از مواد غذایی محبوب هستند و مشتریان می توانند به راحتی از پشت شیشه یخچال مواد غذایی مختلف را ببیند.

یخچال های ویترینی خود به دو دسته یخچال کانتر گرم و یخچال کانتر تقسیم می شوند. که معمولاً یخچال های کانتر گرم برای انواع مواد غذایی پخته شده استفاده می شود. یخچال های کانت سرد را جهت نگهداری انواع دسر، میوه، سبزیجات، گوشت و غیره استفاده می کنند. این یخچال ها به گونه ای طراحی شده اند که می توان به راحتی میزان دما و همچنین ارتفاع طبقات آن ها را تنظیم نمود.

یخچال فروشگاهی در تهران

یخچال فروشگاهی در تهران

فریزر خوابیده در تهران

در میان لیست خرید انواع یخچال فروشگاهی در تهران می توان به مدل های فریزر خوابیده اشاره نمود. بهترین مدل یخچال ها خود در دو طرح صندوقی و همچنین ویترینی طراحی می شود. معمولاً فریزرهای خوابیده را جهت نگهداری بستنی و گوشت منجمد استفاده می کنند. این یخچال ها خود در طرح های بسیار مختلفی طراحی می ‌شوند و معمولاً جنس درب آن ها از شیشه دوجداره مقاوم می باشد. که در برابر ضربه با خراش استحکام بالایی از خود نشان خواهد داد.

شما می توانید متناسب با نوع نیاز خود یکی از دو مدل یخچال خوابیده صنعتی و یا یخچال خوابیده ویترینی را خریداری کنید. این مدل یخچال ها معمولاً عرضز زیادی نسبت به طول و در مقایسه با دیپر یخچال ها دارند.

یخچال های پر فروش صنعتی در تهران

یکی از یخچال های فروشگاهی که بسیار مورد توجه صاحبان این مشاغل قرار دارد، مدل یخچال فریزر ایستاده است. این یخچال ها به صورت ایستاده و با ارتفاع بلند طراحی می شوند که می توانند به صورت تک درب، دو درب و سه درب باشند. عرض یخچال های فروشگاهی ایستاده به نسبت طول آن ها کمتر است. و معمولاً برای فضاهای کوچک از آن ها استفاده می کنند.

این مدل یخچال ها بیشتر برای انواع نوشیدنی های مختلف هستند و صاحبان مشاغل معمولاً این یخچال ها را با توجه به نوع نیاز خود در مدل های تک درب، دو درب، سه درب و یا بیشتر خریداری خواهند کرد. شیشه درب یخچال های ایستاده دو جداره بوده و با گاز آرگون محافظت می شود. برچسب انرژی مهمترین مزیت این یخچال ها است که نشان دهنده مصرف انرژی بهینه در این یخچال ها می باشد.

در مراکز فروش مختلف تنوع یخچال ها زیاد است. اما تهران جزو مراکزی است که تنوع و همچنین کیفیت یخچال های آن بسیار زیاد می باشد. شما می توانید انواع یخچال فروشگاهی در تهران را با کیفیت عالی و قیمت مناسب خریداری کنید.

ویژگی های بهترین یخچال فروشگاهی

یخچال های فروشگاهی یکی از بهترین محصولاتی هستند که در این مراکز مورد استفاده قرار می گیرند. انواع مختلفی از یخچال های فروشگاهی با ویژگی‌های بسیار متفاوت هم اینک در سرتاسر کشور به فروش می رسد؛ اما سطح فروش انواع یخچال فروشگاهی در تهران بسیار زیاد است.‌ دلیل این حجم از محبوبیت به سبب مزیت های بسیار زیادی می باشد که این یخچال ها دارند. معمولاً یخچال های فروشگاهی دارای برخی ویژگی هایی هستند که باعث بالا رفتن سطح فروش آن ها می شود.

این مدل یخچال ها در مقایسه با یخچال های معمولی خانگی قدرت و توان بسیار زیادی برای حفظ دما دارند از طرفی ظرفیت یخچال های فروشگاهی بسیار بیشتر از یخچال های خانگی است. و در ابعاد بزرگی آن ها را طراحی می کنند. با توجه به اینکه قدرت عملکرد و همچنین کیفیت ساختاری این یخچال ها بیشتر است، معمولا طول عمر بالاتری نیز در مقابل مدل های معمولی خانگی دارند.

از مهمترین ویژگی های انواع یخچال فروشگاهی می توان به تنوع بالای آن ها و همچنین طراحی زیبایی که دارند اشاره نمود. بیشتر یخچال های فروشگاهی این مجموعه دارای درب شیشه ای هستند که مقاومت بسیار بالایی دارد و همچنین دسترسی به مواد غذایی داخل یخچال در مدل های مختلف آن به راحتی انجام می شود. یخچال های نسل جدید به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت تنظیم طبقات مختلف آن وجود دارد، همچنین در برخی از مدل ‌ها شما می توانید دمای قسمت های مختلف را نیز تنظیم کنید. این یخچال ها مجهز به چرخ هایی هستند. که جابجایی آن ها را به ساده ترین شکل ممکن امکان پذیر می کند.

لامپ های ال ای دی در رنگ های مختلف یکی از مزیت ‌های دیگر یخچال های نسل جدید فروشگاهی است که نورپردازی یکنواخت و مناسبی را در این محصول ایجاد می کند و قدرت کمپرسور این یخچال ها سرمای قابل ‌توجه تری را نیز تولید خواهد کرد.

یخچال فروشگاهی در تهران

یخچال فروشگاهی در تهران

نتیجه

یخچال های فروشگاهی جزو لوازمی هستند که سطح فروش بسیار بالایی دارند. چراکه امروزه با گسترش جمعیت به منظور تامین نیاز بازار انواع فروشگاه های زنجیره‌ ای بسیار زیادی در سرتاسر کشور فعالیت می کنند. این فروشگاه ‌های مواد غذایی همگی برای حفظ و نگهداری انواع محصولات غذایی فاسد شدنی از یخچال ها در مدل های مختلف استفاده خواهند کرد. برخی از این یخچال ها به گونه ای طراحی شده اند که تنها جهت استفاده برای مواد غذایی خاصی آن ها را خریداری می کنند.

هم اکنون مراکز فروش متعددی در سراسر کشور جهت توزیع انواع یخچال های صنعتی در حال فعالیت هستند؛ اما بهتر است برای خرید بهترین یخچال تجاری به بزرگترین مجموعه توزیع یخچال در تهران مراجعه نمایید. برای خرید انواع یخچال فروشگاهی در تهران نیز مراکز فروش بسیار مختلفی دایر هستند.

ایران برودت یکی از بزرگترین نمایندگی های توزیع یخچال های صنعتی در کشور است که بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت یخچال ها را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین شما می توانید یخچال های صنعتی را به صورت اینترنتی از این مجموعه خریداری کنید.