درباره یخچال فروشگاهی جلوباز تا چه حد اطلاعات دارید؟ آیا می دانید این یخچال ها به چه منظوری طراحی شده اند؟ فروشگاه‌های مواد غذایی یکی از مراکز مهمی هستند که در زمینه تأمین بخشی از نیاز جوامع فعالیت می کنند‌ یخچال ها مهمترین محصولاتی هستند که در این فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. یخچال های بسیار متنوعی هم اکنون در فروشگاه استفاده می شود. اما یخچال فروشگاهی جلو باز یکی از رایج ترین مدل های پرکاربرد است که در ادامه درباره آن توضیحات بیشتری ارائه خواهیم داد.

یخچال فروشگاهی جلوباز

یخچال فروشگاهی جلوباز یکی از یخچال های پرکاربرد است که به عنوان یکی از سیستم های خنک کننده شناخته می شود. این مدل یخچال ها مناسب استفاده برای تمامی فروشگاه ها و حتی رستوران یا آشپزخانه های صنعتی می باشند. مدل های فروشگاهی با در نظر قرار دادن مشخصات مختلف، تنوع آن ها بسیار زیاد است. یکی از پرکاربردترین انواع مدل یخچال های فروشگاهی مدل روباز آن می باشد.

یکی از بهترین و منحصر به فرد ترین انواع یخچال فروشگاهی مدل های روباز هستند که سطح کاربرد بیشتری در مقایسه با دیگر انواع مدل ها دارند. در هر یک از مراکز فروش یکی از این مدل یخچال ها وجود دارد که قدرت خنک کنندگی این یخچال ها بسیار زیاد است و قابلیت کنترل شدن نیز دارند. شما می توانید به راحتی دمای داخلی یخچال را متناسب با نوع دمای مورد نیاز برای مواد غذایی تنظیم کنید.

این یخچال ها را با نام یخچال پرده هوا نیز می شناسند که تکنولوژی بسیار ایده آلی دارند. طراحی یخچال های روباز فروشگاهی به گونه ‌ای است که فاقد درب هستند. معمولاً جریان ثابتی از هوای اجباری سرد از سمت پایین به قسمت بالا و همچنین سطح جلویی یخچال انتقال می یابد، در نتیجه مواد غذایی و پروتئینی مختلفی که در داخل یخچال قرار دارند. در معرض هوای سرد قرار گرفته و طول عمر آن ها افزایش پیدا می کند. این مدل یخچال ها خود در تنوع بسیار زیادی طراحی شده اند.

اما نحوه عملکرد و نوع کارایی تمامی آن ها به یک منظور می باشد. این مدل های جلوباز نوعی یخچال ویترینی نیز هستند. چرا که این طرح های شیشه ای به گونه ای طراحی شده اند که محتویات داخل آن ها به راحتی قابل مشاهده است. بدین منظور مشتریان می توانند تمامی مواد غذایی موجود را ببینند.

 یخچال فروشگاهی جلوباز

یخچال فروشگاهی جلوباز

انواع یخچال روباز فروشگاهی

یخچال های جلوباز فروشگاهی یک مدل خاص و پرطرفداری هستند که خود تنوع بسیار زیادی دارند. این مدل از یخچال ها را بر اساس نوع مدل می توان تقسیم بندی نمود. یکی از مدل های مختلف یخچال های جلوباز فروشگاهی دارای مشخصات خاصی هستند که مشتریان به هنگام خرید با در نظر قرار دادن پارامترهای مهم یک مدل مناسب را انتخاب خواهند کرد. یخچال های فروشگاهی جلو باز دارای دو نوع موتور سر خورد و موتورخانه مرکزی هستند.

تقسیم بندی هر یک از این مدل ها با در نظر قرار دادن نوع متر انجام میشود چرا که محل قرارگیری و نوع موتور در هر کدام از مدل های مختلف متفاوت خواهد بود. این موتورها قطعاً روی عملکرد کیفیت و حتی قدرت کارایی یخچال بسیار تاثیرگذار هستند، پس بهتر است نوع موتور یخچال ها را به هنگام خرید حائز اهمیت قرار دهید.

موتور سر خورد

 • یخچال های فروشگاهی جلوباز موتور سر خورد مجهز به یک موتور در قسمت پشت یا داخل یخچال هستند. ابعاد موتور سرخورده ها نسبت به دیگر مدل ها کوچکتر است، به همین منظور فضایی که اشغال می کنند نیز کمتر خواهد بود. شما می توانید یخچال های پرده هوای سر خود را به سبب ابعاد کوچکی که دارند به راحتی جابجا کنید. ناگفته نماند که میزان انرژی مصرفی در این مدل از یخچال ها بسیار کم است.

موتورخانه مرکزی

 • مدل های موتورخانه مرکزی نیز نمونه دیگر از انواع یخچال های فروشگاهی روباز به شمار می روند. این مدل از یخچال ها نسبت به مدل های موتور سرخود گنجایش زیادی را برای مواد غذایی دارند. مدل های موتورخانه مرکزی بر اساس نوع قطعات به کار برده شده در آن ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. بی شک در هر یک از یخچال های روباز فروشگاهی موتورخانه مرکزی با مشخصات قطعات مختلف قدرت عملکرد نیز متمایز خواهد بود.

مزیت های مهم یخچال فروشگاهی جلوباز

یخچال فروشگاهی جلوباز نسل جدید تمامی یخچال های موجود می باشد. طراحی زیبای این یخچال ها یکی از مزیت های مهم آن ها به شمار می ‌رود و چه بسا مدل های مختلفی دارند که بر اساس قطعات مختلف یخچال تقسیم بندی می شوند. مدل یخچال های روباز صنعتی کاربرد گسترده تری در مقایسه با دیگر انواع یخچال های فروشگاهی دارند که قطعا این محبوبیت به سبب مزیت های بالای این مدل یخچال ها است.

قطعاً مشخصات و مزایای هر یک از محصولات نقطه قوتی هستند که باعث بالا رفتن سطح کاربرد و همچنین سطح فروش آن ها می شوند. یخچال فروشگاهی جلوباز نیز همانند دیگر مدل ها با بهره مندی از علم نوین روز طراحی شده اند. و به همین منظور دارای قابلیت های نسل جدید و بهتر در مقایسه با مدل های نسل قدیمی می باشند. برخی از مزیت های مهم در یخچال فروشگاهی جلوباز عبارتند از:

 • گردش هوای عالی و جلوگیری از قفل انرژی
 • فضای کافی برای استفاده در نزدیکی درب ها
 • جلوگیری از ایجاد برفک و کریستال های یخ در حاشیه درب
 • داشتن قیمت مقرون به صرفه
 • دارای تنوع بسیار با در نظر قرار دادن شرایط مختلف یخچال و همچنین داشتن حق انتخاب بیشتر برای مشتری
 • راندمان بهتر عملکرد عالی تر و قدرت خنک کنندگی بیشتر
 • ذخیره انرژی در قسمت داخلی یخچال با کنترل انتقال هوا
 • داشتن بدنه مستحکم از جنس فلز مقاوم و استحکام بالا در برابر تمام شرایط محیطی
 • مجهز به درب شیشه ای سکوریت نشکن و دوجداره
 • مانع از اتلاف انرژی و همچنین ورود گرد و غبار به سبب داشتن درب شیشه ای مقاوم
 • مناسب استفاده برای تمامی فضاهای صنعتی فروشگاهی، رستوران ها، تالارها، هتل ها، آشپزخانه ها، هایپر مارکت، سوپرمارکت و غیره
یخچال فروشگاهی جلوباز

یخچال فروشگاهی جلوباز

قابلیت های یخچال های جلوباز فروشگاهی

اگر به دنبال یک راه حل مناسب برای منجمد کردن و افزایش طول عمر مواد غذایی و نوشیدنی مختلف هستید، می توانید با کمک یخچال مناسب این کار را انجام دهید. تنوع یخچال های فروشگاهی در بازار بسیار زیاد بوده و این مدل یخچال فروشگاهی جلو باز یکی از انواع مدل های محبوب بازار است که طرح های بسیار زیادی دارد. این مدل از یخچال ها میزان مصرف انرژی را به سبب قابلیت و ساختار مدرنی که دارند کاهش می دهند و همچنین دسترسی مشتریان به محتویات داخلی آن به ساده ترین شکل ممکن امکان پذیر خواهد بود. معمولاً یخچال های جلوباز را می توان در مدل های مختلفی نظیر مدل ایستاده خریداری کرد.

این مدل یخچال های ایستاده روباز فروشگاهی منحصر به فرد ترین و شیک ترین طراحی را دارد و معمولاً در اکثر فروشگاه های مدرن و بزرگ این نوع یخچال ها استفاده می شوند.

مدل های ایستاده روباز صنعتی را معمولاً در ابعاد ۹۰ تا ۲۵۰ سانتیمتر می توان خریداری کرد. البته برخی از مدل های این یخچال را می توان با نام یخچال نیمه ایستاده رو باز شناخت که با عمق ۸۵ طراحی‌ شده ‌اند. این مدل یخچال ها مناسب انواع گوشت، میوه، سبزی، سوسیس، کالباس و غیره هستند. مهمترین قابلیت یخچال فروشگاهی جلوباز قابلیت تنظیم عملکردهای مختلف آن نظیر میزان دما، ارتفاع طبقات و غیره می باشد. این یخچال ها در قسمت داخلی خود دارای لامپ های ال ای دی هستند که یک نوع نورپردازی ایده آلی را خلق می کنند.

طراحی این مدل یخچال ها بسیار ایده آل است و شما می توانید مناسب تمامی مواد غذایی و حتی نوشیدنی ها یکی از همین یخچال ها را در ابعاد و طرح های مختلف انتخاب نمایید. جدا از کیفیت، عملکرد، نوع مدل و برند، بهتر است میزان فضای مورد نظر برای قرار دادن یخچال را نیز مورد اهمیت قرار دهید.

نتیجه

یخچال فروشگاهی جلوباز یکی از مدل یخچال های بسیار کاربردی در مراکز فروشگاهی نظیر سوپر مارکت، هایپر مارکت، رستوران، تالار و غیره است. این یخچال ها قدرت عملکرد یا خنک کنندگی بسیار بالایی دارند، همچنین تنوع بسیاری از لحاظ طرح و ابعاد خواهند داشت که مشتریان بر حسب نیاز خود یکی از مدل های آن را انتخاب می کنند. قدرت عملکرد یخچال های فروشگاهی به مشخصاتی بستگی دارد که هنگام خرید شما آن ها را به عنوان نکات مهم در نظر گرفته اید.

تنوع یخچال در مراکز فروش نیز جزو پارامترهایی است که باعث می شود مشتریان انتخاب بهتری داشته باشند. ایران برودت یکی از مراکز توزیع انواع یخچال فروشگاهی در کشور است که تنوع محصولات آن بسیار زیاد خواهد بود. برای خرید بهترین یخچال های با کیفیت و قیمت مناسب فروشگاهی با مشاوران مجموعه را برودت تماس حاصل فرمایید.