آیا می دانید با خرید از نمایندگی یخچال فروشگاهی باعث حذف واسطه ها می شوید؟ آیا با انواع مدل های یخچال فروشگاهی پر کاربرد آشنایی دارید؟ فروشگاه ها مهمترین مراکز تامین مواد غذایی مورد نیاز ما هستند حال اینکه بسیاری از مواد غذایی فاسد شدنی بوده و به همین منظور در مراکز فروش از یخچال ها استفاده می کنند.

یخچال های فروشگاهی انواع مختلفی دارند که هر یک مناسب استفاده برای یکی از انواع مواد غذایی می باشند. کیفیت یخچال ها اهمیت بسیار زیادی دارد و در ادامه درباره چگونگی خرید بهترین یخچال ها از نمایندگی یخچال فروشگاهی توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم.

نمایندگی یخچال فروشگاهی

نمایندگی یخچال فروشگاهی

نمایندگی یخچال فروشگاهی

یخچال های فروشگاهی یا صنعتی یکی از وسایل بسیار پرکاربرد است که حتی برای راه اندازی یک سوپرمارکت کوچک نیز مورد نیاز خواهند بود. این یخچال ها برای انواع مختلف مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. معمولاً یخچال های فروشگاهی خود به انواع مختلفی نظیر یخچال های ایستاده روباز، یخچال های فریزر خوابیده، یخچال های ویترینی، یخچال های شیشه خط، یخچال های پرده هوا و غیره تقسیم بندی می شود. این یخچال ها به عنوان بهترین وسیله کاربردی در فروشگاه ها و مراکز صنعتی هستند.

حال اینکه به منظور اهمیت استفاده از یخچال ها در مراکز صنعتی و تجاری سطح تولید آن ها بسیار زیاد است. برند های بسیار زیادی از مدل های مختلف یخچال های صنعتی هم اکنون در بازار وجود دارد که معمولاً سطح کیفیت هر یک از این برند ها با یکدیگر متفاوت خواهد بود. چرا که شرکت های تولید کننده از تکنولوژی خاصی جهت تولید این یخچال ها استفاده می کنند.

هر یک از این شرکت های تولید کننده به منظور سبقت گرفتن از دیگری سعی بر افزایش کیفیت و قابلیت های این یخچال ها دارند. از آنجایی که کیفیت یخچال در عملکرد و همچنین طول عمر بالای آن تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت، بایستی هنگام خرید پارامترهای بسیار زیادی را در نظر بگیرید. یکی از مهمترین مؤلفه هایی که به هنگام خرید یخچال های فروشگاهی بایستی در نظر گرفته شود، مراجعه به یک مرکز فروش معتبر است.

برای حذف واسطه ها به نمایندگی یخچال فروشگاهی مراجعه کنید تا بهترین یخچال را با کمترین قیمت ممکن خریداری کنید. دسترسی به نمایندگی یخچال فروشگاهی باعث می شود تا شما به کیفیت اصل این یخچال ها دسترسی داشته و همچنین خرید از نمایندگی به معنای خرید اقتصادی است.

قسمت های مهم فرایند خنک سازی هوای یخچال

هر یک از انواع این یخچال ها در وهله اول جهت نگهداری و افزایش طول عمر مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. اما برخی از آن ها جهت نشان دادن مواد غذایی به عنوان نوعی ویترین نیز استفاده می‌ شوند؛ پس از لحاظ زیبایی نیز حائز اهمیت خواهد بود.

به طور کلی یخچال های فروشگاهی به سبب این که در معرض دید مشتریان قرار دارند، بایستی جدا از کیفیت از لحاظ زیبایی نیز مورد توجه باشند. عملکرد اصلی این وسیله جهت ایجاد سرما است که تحت تاثیر فرایند خاص و با کمک قطعات مختلفی این عمل اتفاق میافتد. برخی از قطعات کاربردی به منظور سرد کردن هوای یخچال عبارتند از:

  • کندانسور به عنوان قسمت خارجی یخچال یکی از قطعات مهمی است که در فرایند خنک کنندگی یخچال کاربرد دارد. در واقع بخار گرم که فشار زیادی داشته هنگام برخورد با هوای سرد در قسمت کندانسور به مایع پرفشار خنکی تبدیل می گردد.
  • مایع مبرد که وظیفه جذب گرمای داخل یخچال و دفع آن به محیط بیرون را دارد دیگر عامل خنک کردن هوای داخل یخچال می باشد.
  • کمپرسور یکی دیگر از قطعات مهم یخچال است که به منظور کنترل جریان مبرد از آن استفاده می کنند. در واقع مبرد بخار شده را این قسمت متراکم می کند و در نتیجه با افزایش فشار مبرد در نتیجه تبدیل آن به بخار گرم متراکم به کندانسور هدایت می کند.
  • لوله مویین را می توان دیگر قسمت مهم در فرآیند خنک کردن یخچال برشمرد که آن را قبل از اپراتور نصب می کنند. این قسمت توسط کاهش فشار مبرد باعث تبخیر آن می شود.
  • اپراتور مهمترین قطعه ای است که وظیفه خنک کردن هوای یخچال را دارد و باعث خنک کردن مبرد و جذب حرارت آن می شود. بهترین یخچال های صنعتی را می توانید از نمایندگی یخچال فروشگاهی خریداری کنید.
نمایندگی یخچال فروشگاهی

نمایندگی یخچال فروشگاهی

مدل های یخچال های فروشگاهی

یخچال های فروشگاهی به عنوان بهترین وسایلی هستند که استفاده آن ها در فروشگاه های مواد غذایی ضرورت دارد. بسیاری از مواد غذایی فاسد شدنی هستند و چنانچه در دمای طبیعی یا در دمای اتاق قرار بگیرند، ظرف ۲۴ ساعت فاسد می شوند، به همین منظور از یخچال ها به منظور حفظ و نگهداری انواع مواد غذایی فاسد شدنی استفاده می کنند.

البته کیفیت یخچال نیز در عملکرد آن تاثیر بسیار زیادی دارد و برای دسترسی به بهترین یخچال بهتر است از نمایندگی یخچال فروشگاهی اقدام به خرید نمایید. انواع مدل های مختلفی از یخچال های صنعتی و تجاری در این نمایندگی توزیع می گردد و شما می توانید متناسب با نوع نیاز خود یکی از مدل های کاربردی را خریداری کنید. برخی از انواع مدل های موجود در نمایندگی یخچال فروشگاهی عبارتند از:

یخچال جزیره

یخچال جزیره به عنوان یکی از مدل های یخچال های صنعتی شناخته می شود. این مدل یخچال ها را به دو صورت بدون درب و درب دار طراحی می کنند که معمولاً هر دو مدل دسترسی راحتی دارند. یخچال های جزیره رل جهت نگهداری روزانه مواد غذایی مختلف استفاده می کنند. و مدل های جزیره معمولاً فضای بیشتری را نسبت به دیگر مدل ها اشغال خواهند کرد. چرا که با فاصله از دیوار قرار می گیرند. از مدل های یخچال جزیره بیشتر برای انواع میوه، سبزی، گوشت و حتی شیرینی استفاده می کنند.

یخچال ویترینی

یخچال های ویترینی یکی دیگر از مدل های مختلف انواع یخچال موجود در نمایندگی یخچال فروشگاهی است. این یخچال ها با تکنولوژی بسیار پیشرفته طراحی شده اند و معمولاً درب آن ها از جنس شیشه شفاف است که محتویات داخلی آن به راحتی قابل رویت می باشد. یخچال های ویترینی خود در طرح های بسیار متنوع وجود دارند که حتی از لحاظ ابعاد نیز طبقه بندی می شوند.

یخچال وسط فروشگاهی روباز

یخچال های وسط فروشگاهی روباز به عنوان شیک ترین یخچال های صنعتی شناخته می شوند. از این مدل یخچال ها همانگونه که از نام آن ها پیداست در وسط فروشگاه استفاده می کنند. معمولاً مدل های وسط فروشگاهی روباز بیشتر برای نگهداری انواع گوشت مورد استفاده قرار می گیرند. چگونگی عملکرد یخچال های وسط فروشگاهی روباز همانند مدل یخچال های پرده هوا می باشد. و طراحی آن نیز به گونه ای است که مواد غذایی داخلی آن به راحتی قابل رویت خواهد بود.

شما می توانید این مدل یخچال ها را در ابعاد مختلف و حتی طرح های متنوع خریداری کنید. برای خرید نیز می توانید به نمایندگی یخچال فروشگاهی مراجعه نمایید تا خرید به صرفه داشته باشید.

نمایندگی یخچال فروشگاهی

نمایندگی یخچال فروشگاهی

یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا مدل دیگری از یخچال های مورد استفاده در مراکز فروش مواد غذایی است. این مدل یخچال ها را بیشتر در فروشگاه های زنجیره ‌ای بزرگ استفاده می کنند و به عنوان یخچال های روباز شناخته می شوند. این مدل یخچال ها بدون درب هستند. و حتی دسترسی بسیار راحتی دارند. شما می ‌توانید یخچال های پرده هوا را در ابعاد مختلف جهت مصارف گوناگون خریداری کنید. این مدل یخچال ها معمولاً ارتفاع بلند و عرض زیادی دارند و مدلهای پرده هوا خود در سه طرح ایستاده، کمدی و قفسه طراحی می شوند.

یخچال شیشه خم

یخچال های شیشه خم یکی دیگر از انواع مدل یخچال های مورد استفاده در مراکز فروشگاهی مواد غذایی هستند. این مدل یخچال ها معمولاً در ابعاد بزرگ با صفحات شیشه های خمیده شکل طراحی می شوند. نورپردازی در این مدل یخچال ها بسیار عالی است. و درب آن ها از جنس شیشه نشکن می باشد. که مشتریان می توانند به راحتی مواد غذای داخل آن را ببیند.

طراحی زیبا و منحصر به فرد یخچال های شیشه خم باعث جلب توجه مشتری و جذابیت دکوراسیون فروشگاه ها خواهد شد. شما می توانید بهترین طرح این یخچال ها را از نمایندگی یخچال فروشگاهی خریداری کنید.

نتیجه

خرید از نمایندگی یخچال فروشگاهی بهترین روشی است که می توان به انواع مختلف یخچال های فروشگاهی دسترسی پیدا کرد. یخچال های فروشگاهی یکی از بهترین وسایلی هستند که در فروشگاه ها جهت نگهداری مواد غذایی از آن ها استفاده می کنند.

هر یک از یخچال های فروشگاهی مشخصات مختلفی دارند که برخی از این مشخصه ها می تواند به عنوان مزیت های آن ها نیز باشد. برای خرید و دسترسی به بهترین یخچال های فروشگاهی بایستی به مراکز فروش معتبری چون نمایندگی ها مراجعه کنید. ایران برودت بهترین و بزرگترین نمایندگی یخچال فروشگاهی در کشور است که می توانید همین حالا به صورت اینترنتی از این مجموعه اقدام به خرید نمایید.