سیستم های برودتی بیشترین و کاربردی ترین سیستم ها در صنایع مختلف هستند. این سیستم ها عملکرد مهمی دارند و این فرآیند توسط قطعات مختلف این سیستم ها انجام می شود. شیر دستی برودتی یکی از کاربردی ترین انواع قطعاتی است که برای قطع و وصل کردن جریان سیالات یا کنترل شدت جریان می توان از آن ها استفاده نمود. این شیرها به صورت دستی طراحی شده‌اند و عملکرد آنها نیز دستی است. این شیرها که برای قطع و وصل کردن جریان مایع و گاز در سیستم های برودتی استفاده میشود در دو نوع اتصال جوشی و مهره ای به تولید می رسند.‌

شیر دستی برودتی

شیر دستی برودتی

سایز، برند و چگونگی اتصال از مهمترین پارامترهای تقسیم دهنده این شیر دستی برودتی به شمار می روند. این شیرها در ابتدا بسیار ساده و با طراحی بسیار ساده و روانه بازار شده اند. اگرچه عملکرد این شیرها دستی است اما امروزه با سطح کیفیت و عملکرد بهتری می توان از آنها استفاده کرد. برای خرید بهترین شیرهای سرمایشی و برودتی در مدل های مختلف به ویژه مدل های دستی ایران برودت میزبان شما مشتریان عزیز است.

این مجموعه بهترین انواع شیرهای دستی را با کیفیت فوق العاده عالی روانه بازار می کند. شما میتوانید برای دسترسی به محصولات این مجموعه همین حالا به صورت آنلاین اقدام کنید.

بهترین برند شیر دستی برودتی

همانطور که اشاره شد، شیر دستی برودتی شامل شیرهایی است که در سیستم های برودتی از آن ها استفاده می شود. همانگونه که از نام این شیرها پیداست آن ها را به صورت دستی می توان استفاده کرد. در واقع برای مواقعی که با افزایش گاز مبرد مواجه می شوید این شیرها در سیستم های برودتی می توانند عملکرد مهمی داشته باشند. بهترین و کاربردی ترین مدل این شیرها بایستی با گازهای مبرد سازگاری داشته باشد.

همچنین بهترین شیر دستی برودتی که در بازار هستند می توانند تا حداکثر فشار ۲۸ بار را تحمل نماید. داشتن علامت استاندارد و کیفیت مطلوب از مهم‌ترین پارامترهایی است که به هنگام خرید شیر دستی برودتی بایستی به آن توجه کرد. هم اکنون برندهای بسیار مختلفی از این شیرها در بازار وجود دارد. اما یکی از کاربردی ترین و پرفروش ترین انواع برندهای شیر دستی ورودت دانفوس است. این کمپانی بزرگ تری شرکت توزیع انواع ماشین آلات صنعتی در جهان است.

شیر دستی برودتی

شیر دستی برودتی

دانفوس یک برند بسیار پیشرفته ایست که در سال ۱۹۳۳ تاسیس شد. نوآوری از مهمترین مزایای محصولات تولیدی کمپانی دانفوس است. که هم اکنون جزو شرکت های بی رقیب و پیشرو در زمینه تولید قطعات و دستگاه و پمپ صنعتی در جهان به شمار می رود. از محصولات بی نظیر این مجموعه می‌توان به انواع سیستم های سرمایشی، گرمایشی، کنترل قدرت، سیستم های اتوماسیون صنعتی، انواع پمپ و غیره اشاره کرد.

برای خرید محصولات برند دانفوس محدودیت زمانی و مکانی برای شما مشتریان عزیز نیست. بلکه شما می توانید همین حالا در هر مکانی که حضور دارید به راحتی از بزرگترین فروشگاه کشور یعنی ایران برودت محصولات این مجموعه را خریداری کنید.