اکسپنشن ها از مهمترین قطعات سیستم های سرمایشی به شمار می رود که آن ها را با نام شیر انبساط نیز می شناسند. این دستگاه حجم عبوری جریان های گاز مبرد را در سیستم های مختلفی میتواند کنترل نماید. زمانی که مبرد انبساط پیدا کند آن را از حالت مایع به حالت گاز تبدیل خواهد نمود. اکسپنشن و سوزن اکسپنشن ها به عنوان قطعات مهم در سیستم های سرمایشی اهمیت بسیار زیادی دارند‌. حال اینکه این دستگاه خود از قطعات و انواع بسیار مختلفی تشکیل می شود. سوزن اکسپنشن یکی از قطعات بسیار ریز کاربردی در این دستگاه است.

سوزن اکسپنشن

سوزن اکسپنشن

سوزن اکسپنشن چیست؟

زمانی که از شما بپرسند سوزن اکسپنشن چیست چه تعریفی می توانید برای آن ارائه می دهید؟ آیا می دانید وظیفه این سوزن ها چیست و چه عملکردی دارند؟  در بدنه اصلی این شیرها از قطعات مختلفی استفاده کرده اند که سوزن نیز یکی از قطعات ریز کاربردی شده در آن به شمار می رود.

این سوزن ها می توانند به حالت های مختلفی در این شیرها مورد استفاده قرار بگیرند. در یک مدل سوزن کاربردی در این شیرها می‌ تواند تعویضی باشد و بیشتر برای بازه دمایی معینی از آن ها استفاده می کنند. اما در مدل هایی از این شیرها سوزن به صورت ثابت مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا این مدل شیرها بیشتر برای سیستم های تبرید نظیر یخچال خانگی مناسب خواهد بود. این سوزن ها از لحاظ نوع کاربرد می‌ توانند در نمره های مختلفی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

برای اکستنشن ها می توان سوزن ها را در نمره مناسب و به صورت جداگانه خریداری کرد. برای خرید سوزن می توان به مراکز معتبری نظیر ایران برودت مراجعه داشت.

چگونگی خرید سوزن اکسپنشن

سوزن اکسپنشن از مهمترین قطعات ریز کاربردی شده در این دستگاه است. این سوزن ها بر اساس نوع اکسپنشن در نمره های مختلفی طراحی شده اند. برای عملکرد صحیح اکستنشن بایستی سوزن ها را در نمره های مخصوص و سطح کیفی بالایی خریداری کنید. قطعاً این سوزن ها نیز با نصب در این قطعات نقش مهمی ایفا می کنند. اکنون که متوجه شده اید سوزن اکسپنشن چیست بهتر است با چگونگی دسترسی به بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آن نیز آشنا شوید.

همانگونه که اشاره شد، ایران برودت به عنوان بزرگترین مجری انواع قطعات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی در کشور به شمار می رود. این مجموعه بهترین سوزن های اکستنشن را با سطح کیفیتی بی نظیر به دست شما مشتری عزیز می رساند. دسترسی به محصولات این مجموعه کار چندان سختی نیست. دسترسی به این مجموعه و تنوع محصولات شرکت ایران برودت می توانید همین حالا اقدام کنید.

سوزن اکسپنشن

سوزن اکسپنشن

در این مجموعه به بهترین و پرآوازه ترین برندهای جهانی دسترسی پیدا خواهید داشت. این مجموعه علاوه بر فروش محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب دست واسطه گران را کوتاه کرده و محصولات خود را با یک روش کاملا مقرون به صرفه به دست شما مشتری گرامی می رساند. می توانید از این فرصت طلایی پیش رو به نفع خود استفاده کرده و یک خرید اقتصادی را همین حالا در هر مکانی که حضور دارید تجربه کنید.