آیا با ساخت سردخانه آشنایی دارید؟ می دانید کدام یک از شرکت های تولید کننده بهترین انواع سردخانه ها را با کیفیت بالایی تولید و روانه بازار می‌کند؟ سردخانه ها به عنوان دستگاه های صنعتی کاربردی هستند که نقش مهمی را به عهده دارند. این دستگاه هم اکنون توسط شرکت های بسیاری تولید و توزیع می شود. شرکت ایران برودت بزرگترین مجری و تولید کننده انواع سردخانه های صنعتی و یخچال فروشگاهی در کشور است. که هم اکنون میزبان شما عزیزان میباشد. در ایران برودت ساخت سردخانه کوچک، ساخت سردخانه میوه، ساخت سردخانه گوشت و لبنیات، ساخت سردخانه صنعتی، ساخت سردخانه 50 تنی و غیره صورت می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مجری ساخت سردخانه و انواع مدلهای مختلف آن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین در این شرکت می توانید اقدام به خرید سردخانه آماده کنید.

جهت استعلام قیمت و ساخت انواع سردخانه تماس بگیرید

02128421694

02128427328

02191035128 پشتیبانی

ساخت انواع سردخانه در ایران برودت

سردخانه ها یکی از انواع دستگاه های بسیار کاربردی صنعتی هستند که نیاز آنها در صنایع مختلف ضروری می باشد. از این دستگاه به منظور سرد نگه داشتن انواع مواد غذایی و خوراکی و حتی دارویی در مصارف مختلف استفاده می کنند. سردخانه ها از دیرباز تاکنون در مدل های مختلفی طراحی شده اند. امروزه ساخت سردخانه به شکل پیشرفته تر و با قابلیت بهتری صورت میگیرد.

سردخانه های صنعتی به عنوان کاربردی ترین محصولاتی هستند که از نظر عملکرد خود و تکنولوژی ساختاری مهندسی شده اهمیت بسیار زیادی دارند. بر اساس علم روز این دستگاه با رعایت استانداردهای جهانی در ظرفیت های مختلف برای کاربردهای متفاوت طراحی شده است. سردخانه ها انواع مختلفی دارند که از نظر پارامترهای مختلفی نیز تقسیم بندی می شوند. به طور کلی سردخانه ها را از نظر جابجایی و ساختار کلی به دو دسته سردخانه های صنعتی ثابت و سردخانه های صنعتی متحرک می توان تقسیم نمود.

مدل های ثابت بگونه ای طراحی شده اند که قابلیت جابجایی در آنها وجود ندارد و این مدل سردخانه‌ها در ابعاد بزرگ طراحی شده اند. اما سردخانه های متحرک را می توان به راحتی جابجا نمود و مجهز به چرخ هایی هستند که جابجایی را راحت تر می کند. این سردخانه ها با ظرفیت کمتر و ابعاد کوچکتری نسبت به مدل‌های ثابت طراحی می شوند.

ساخت سردخانه

ساخت انواع سردخانه

سفارش ساخت سردخانه صنعتی در ایران برودت

ایران برودت در ساخت انواع سردخانه فعالیت دارد. شما می توانید با سفارش ساخت سردخانه به این شرکت کار ساخت را به این شرکت بسپارید. برای این کار کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. تا شما را راهنمایی کنند. از صفر تا صد ساخت سردخانه صنعتی کارشناستن ما در کنار شما هستند و آموزش استفاده و نحوه نگهداری آن را نیز به شما آموزش می دهند.

ساخت سردخانه صنعتی

ساخت سردخانه صنعتی

ساخت سردخانه کوچک

سردخانه های کوچک در هزینه کمتر قابل انجام هستند. این نوع سردخانه با قیمت کم و کیفیت بالا در ایران برودت ساته می شود. سایز و حجم این سردخانه ها بستگی به نوع نیاز شما دارد. و اینکه شما آن را برای نگهداری چه محصولی نیاز دارید.

ساخت سردخانه کوچک

ساخت سردخانه کوچک

ساخت سرخانه میوه

سردخانه هایی نیز با مشخصات خاصی برای نگهداری میوه و سبزیجات طراحی شده اند. این مدل سردخانه ها نیز مجهز به اتاق های مخصوصی هستند که معمولاً در حرارت منفی ۱۵ درجه سانتیگراد باعث افزایش طول عمر میوه و سبزیجات خواهند شد. حال اینکه این نوع سردخانه ها می توانند از نظر تعداد اتاق و ظرفیت به انواع مختلفی تقسیم بندی شوند.

به هنگام خرید سردخانه های صنعتی بایستی به حجم کاربرد خود توجه داشته باشید؛ زیرا بسیاری از این سردخانه ها در ابعاد بسیار بزرگتری برای نگهداری طولانی مدت میوه و سبزیجات با حجم بالایی طراحی شده اند.

ساخت سرخانه میوه

ساخت سرخانه میوه

ساخت سرخانه گوشت و لبنیات

از کاربردی ترین انواع سردخانه ها میتوان به مدلهایی اشاره نمود که جهت نگهداری گوشت از آن ها استفاده می کنند. این سردخانه ها مخصوص نگهداری گوش هستند و بیشترین کاربرد را در کشتارگاه ها و فروشگاه ها دارند. گوشت یکی از مواد غذایی است که در صورت قرار گرفتن در هوای آزاد و دمای اتاق سریعاً فاسد می شود.

به همین منظور بایستی آن را در دمای منجمد قرار داد، از این روی یخچال هایی بسیار خاص برای نگهداری گوشت مرغ، گوشت گاو، گوشت گوسفند و ماهی طراحی شده اند. قیمت مدلهای مختلف یخچال های مخصوص نگهداری گوشت از نظر ابعاد، برند و طراحی با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

ساخت سرخانه گوشت

ساخت سرخانه گوشت

سردخانه لبنیات

یکی از انواع مواد غذایی دیگری که سریعاً فاسد میشود، مواد لبنی هستند. برای نگهداری لبنیات نیز سردخانه‌های با مشخصات خاصی طراحی شده اند. سردخانه های لبنیاتی مخصوص نگهداری تمامی مواد لبنی هستند و معمولاً هم لبنیات در دمای ۲۰ درجه سانتیگراد طول عمر آنها افزایش پیدا می دهد.

طراحی ظاهری این مدل سردخانه ها باعث تنوع آنها می شود و این تنوع روی قیمت سردخانه تاثیر میگذارد. البته سطح کیفیت قطعات و مواد اولیه ساخت سردخانه مهمترین پارامتری است که در تعیین قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت.

ساخت سرخانه لبنیات

ساخت سرخانه لبنیات

ساخت سردخانه صنعتی بالای صفر درجه

مدل بسیار کاربردی از سردخانه های صنعتی نمونه های بالای صفر درجه است. این مدل سردخانه ها را با نوع سردخانه کوتاه مدت یا بلند مدت نیز می شناسند که دمای نگهداری در آنها بالای صفر تا مثبت ۴ درجه سانتیگراد خواهد بود. از این مدل دستگاه به منظور نگهداری کوتاه مدت انواع مواد غذایی تا دمای بالاتر از نقطه انجماد استفاده می کنند.

مدت زمان نگهداری مواد غذایی در این مدل سردخانه ها یک الی ۱۵ روز است. اما مدل های بلند مدت آن برای مصارف تجاری و صنعتی استفاده می شود. این دسته از سردخانه ها بیشتر برای انواع مواد لبنی، سبزیجات، میوه، دارو و غیره کاربرد دارد.

ساخت سرخانه بالای صفر درجه

ساخت سرخانه بالای صفر درجه

سردخانه دو مداره

سردخانه های دو مداره مدل دیگری از انواع این دستگاه هستند که تا بالای صفر و زیر صفر درجه عملکرد دارند. این مدل سردخانه ها از نظر میزان انرژی بالایی که مصرف میکنند، زیاد اقتصادی نیستند. بهتر است پس از خالی کردن داخل سردخانه آن را کاملا ضدعفونی نمایید چرا که باعث میشود داخل دستگاه بو نگیرد. در ساخت سردخانه دو مداره از تکنولوژی پیشرفته خاصی استفاده می کنند.

ساخت سردخانه متحرک و کانکسی 

مدل های متحرک و کانکسی نمونه دیگری از انواع سردخانه هستند که فضای کمی اشغال می کنند. این مدل سردخانه‌ها همانگونه که از نام آنها پیداست قابل حمل هستند. مدل های کانکس این سردخانه ها همانند کانکس طراحی شده و مجهز به چرخ هایی می باشند که به راحتی می توان آنها را جابجا نمود. قیمت این مدل سردخانه ها در ابعاد مختلف آن متفاوت خواهد بود.

ساخت سرخانه کانکسی

ساخت سرخانه کانکسی

سردخانه اتاقی 

مدلهای اتاقی نمونه دیگر پر فروش انواع سردخانه ها به شمار می‌رود که آنها را در ابعاد کوچک طراحی کرده‌اند. این مدل سردخانه ها دارای دمای یکسانی هستند و بیشترین کاربرد را در مراکز فروش نظیر رستوران ها و هتل ها خواهند داشت. جداره داخلی این سردخانه ها توسط ساندویچ پنل عایق کاری می شود و در داخل آن تجهیزات سرمایشی نصب شده‌اند.

تنوع سردخانه ها از نظر نوع کاربرد

همانگونه که اشاره شد، سردخانه ها به عنوان دستگاه های بسیار کاربردی و مهمی هستند که شامل یک فضای بسته با دما و رطوبت کنترل شده است. از این دستگاه کاربردی به منظور نگهداری و انجماد کردن انواع و اقسام مواد غذایی و دارویی استفاده می کنند. ساخت سردخانه به منظور نگهداری مواد غذایی و افزایش طول عمر آن ها انجام می شود.

حال اینکه این دستگاه با توجه به ابعاد، قدرت خنک کنندگی، نوع عملکرد، جنس، طرح، مدل و کاربرد به انواع مختلفی تقسیم شده است. در صنایع مختلف نیاز به انواع سردخانه ها است. از آنجایی که تمامی انواع مواد غذایی و دارویی جهت افزایش طول عمر به یک دمای ثابتی نیاز ندارد، یخچال های صنعتی را در مدل های مختلفی طراحی کرده اند.

نکات مهم خرید بهترین سردخانه های صنعتی

سردخانه های صنعتی به عنوان دستگاه های پرفروشی هستند که برای افزایش طول عمر مواد غذایی، کشاورزی، دارویی و غیره از آنها استفاده می کنند. این دستگاه با تولید سرمای مورد نیاز، نگهداری مواد غذایی، پروتئینی و حتی دارویی را افزایش میدهد.

این سردخانه ها در صنایع مختلفی استفاده می شوند و از نظر محدوده دمایی به دو دسته سردخانه های صنعتی بالای صفر درجه و سردخانه های صنعتی زیر صفر درجه تقسیم بندی شده اند. طبقه بندی این دستگاه از نظر پارامترهای بسیار زیادی است. برای اینکه به بهترین مدل این دستگاه دسترسی پیدا کنید. بایستی به هنگام خرید نکات بسیار زیادی را مورد توجه قرار دهید.

کیفیت سردخانه

کیفیت مهمترین و اصلی‌ترین فاکتوری است که برای خرید چنین دستگاه هایی با قیمت بالا باید به آن توجه شود. همانگونه که کیفیت ساخت سردخانه صنعتی حائز اهمیت است به همان اندازه نیز بایستی به هنگام خرید به کیفیت ساخت سردخانه توجه شود. چرا که بسیاری از واسطه گران محصولات بی کیفیت را با برندهای معتبر در بازار توزیع می کنند.

ممکن است شما بر این باور باشید که یخچال های صنعتی ساخت شرکت های معتبر دارای کیفیت مطلوبی هستند و دیگر نیازی به سنجش سطح کیفیت آنها نیست؛ اما برای اطمینان بیشتر بهتر است قبل از خرید تمامی مشخصات سردخانه های صنعتی مورد بررسی قرار بگیرند.

نوع نیاز به سردخانه

نوع نیاز اهمیت بسیار زیادی دارد. سردخانه ها را برای کاربردهای بسیار مختلفی با مشخصات متفاوت طراحی کرده اند. برای اینکه مواد غذایی، پروتئینی و یا حتی دارویی شما در طولانی مدت با کیفیت بالایی نگهداری شود، باید حتما سردخانه مورد نیاز آن را انتخاب کنید.

نکات مهم برای خرید بهترین سردخانه های صنعتی

  • اگر به دنبال بهترین سردخانه های صنعتی هستید که علاوه بر کیفیت بالا قیمت مطلوبی نیز داشته باشند، باید از مراکز فروش قابل اعتمادی اقدام به خرید کنید. بسیاری از توزیع کنندگان عمده یخچال های صنعتی خود مجری و تولید کننده این دستگاه هستند. ایران برودت بزرگترین مجری یخچال های صنعتی در کشور است که این دستگاه را با کیفیت مطلوب و قیمت ایده آل به دست مشتری می رساند.
  • برند به عنوان مهمترین پارامتر برای دسترسی به بهترین یخچال های صنعتی به شمار می رود. بهتر است قبل از خرید سردخانه صنعتی ابتدا در رابطه با برندهای مختلف آن تحقیقاتی انجام دهید. پس از آنکه درباره برند اطلاعاتی کسب کردید، آنگاه می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.
  • یکی از نکات بسیار مهمی که کمتر کسی به آن توجه می کند، حجم سردخانه های صنعتی است. باید به هنگام خرید متناسب با نوع نیاز خود سردخانه را با ظرفیت مناسبی انتخاب نمایید. برای قرار دادن سردخانه صنعتی در محیط مورد نظر بایستی فضای کافی وجود داشته باشد.
  • حتماً می‌دانید که سردخانه ها بر اساس پارامترهای مختلفی قیمت گذاری می شوند. قیمت سردخانه های صنعتی ارزان نیست؛ پس بهتر است قبل از انتخاب و خرید ابتدا میزان بودجه لازم جهت خرید سردخانه های صنعتی را برآورد کنید.