امروزه در سیستم های سرمایشی از انواع قطعات برودتی مختلف و پیشرفته استفاده می کنند که شیرهای انبساط یکی از پرکاربردترین آن ها است. این شیرها را با نام اکسپنشن ولو نیز می شناسند که در تنوع بالایی به تولید رسیده اند. هنگام خرید اکسپنشن ولو بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که مدل های مختلف آن دارای طراحی پیچیده و یا ساده هستند که روی قیمت اکسپنشن ولو تاثیر می گذارد.

خرید اکسپنشن ولو

خرید اکسپنشن ولو

در واقع این شیرهای انبساط یک نوع کنترل کننده دبی ماده سرما زا در سیستم های تبرید به شمار می روند‌. با پیشرفت علم همواره شاهد روی کار آمدن مدل های پیشرفته تر و با کیفیت تر آن نیز هستیم. اما اگر به طور کلی قصد خرید اکسپنشن ولو دارید بهتر است بدانید این دستگاه هم اکنون توسط فروشگاه ایران برودت با سطح کیفی فوق العاده عالی و قیمت مناسب خرید اکسپنشن ولو را توزیع می گردد.

برای دسترسی به بهترین اکسپنشن های ولو می توانید همین حالا به صورت آنلاین و مستقیم اقدام نمایید. ایران برودت به عنوان مجری و بهترین توزیع کننده انواع قطعات و تجهیزات صنعتی و غیر صنعتی الکترونیکی و مکانیکی ساله هاست در این عرصه فعالیت دارد. این مجموعه هم جهت توزیع و هم جهت تعمیر بسیاری از قطعات مکانیکی میزبان پاسخگوی شما عزیزان است.

انواع مدل اکسپنشن ولو

در سیستم‌های سرمایشی از انواع قطعات و تجهیزات بسیار مختلفی استفاده کرده اند. یکی از این قطعات اکسپنشن ولو است که به عنوان مهمترین و اصلی ترین قسمت های سیستم های سرمایشی خواهند بود. این قطعه حجم عبوری جریان هایی نظیر جریان مبرد را در سیکل تبرید می ‌تواند کنترل نماید. حال اینکه انبساط مبرد باعث می شود از حالت مایع به حالت گاز تبدیل گردد.

اکسپنشن های ولو عملکرد بسیار خاصی در سیستم های سرمایشی دارند. این قطعه خود انواع مدل های مختلفی دارد پس به هنگام خرید اکسپنشن ولو بهتر است متناسب با نوع کاربرد خود یکی از مدل‌های مناسب آن را با عملکرد عالی انتخاب کنید.

خرید اکسپنشن ولو

خرید اکسپنشن ولو

لوله معین

لوله معین یکی از انواع اکستنشن های ولوو است که طراحی بسیار ساده‌ ای دارد و باعث کنترل مبرد در سیستم های سرمایشی می شود. این لوله از جنس مس و به شکل مارپیچی طراحی شده است که طول زیادی دارد و همین طور باعث ایجاد اصطحکاک و مقاومت در برابر جریان مبرد می شود. معمولاً این لوله ها با طول ۱.۵ آلی ۶ متر طراحی شده اند.

اکسپنشن ولوو ترموستاتی

اکسپنشن های ولوو ترموستاتی نمونه دیگری هستند که به عنوان پرکاربردترین شیر انبساط شناخته می شوند. طراحی این مدل اکسپنشن ها بسیار پیچیده تر است و کاربرد آن ها نیز تخصصی تر می باشد. این مدل از اکسپنشن ولو را با نام اکسپنشن حرارتی نیز می‌ شناسند که از دو قسمت حباب حرارتی و بدنه اصلی شیر تشکیل می شود.

اکستشن الکترونیکی

مدل های الکترونیکی نمونه دیگری از انواع اکستنشن های ولو هستند که معمولاً کاربرد تخصصی تری دارند. این دستگاه مجهز به قطعات و تجهیزات الکترونیکی برقی بسیار زیادی است و در آن بجای حباب حرارتی از ترمیستور استفاده کرده‌ اند. این ترمیستور به شیر برقی متصل بوده و با تغییر دمای خروجی در اپراتور باعث ارسال سیگنال به دستگاه می شود.